Bemutatkozás / Lelkipásztorok / Itt szolgáltak

Plébánosok templomunkban

 

  Topsi Bálint 2014-től  
  Laczkó István 2011 - 2014  
  Salamon László 2009 - 2011  
  Janes Zoltán 2007 - 2009  
  Veréb László 2005 - 2007  
  Nagy Nándor 2001 - 2005  
  Soós Dénes 1992 - 2001  
  Urbán Gábor 1986 - 1992  
  Gacsári Kiss Sándor 1978 - 1986  
  Budavári József 1964 - 1978  
  Farkas Lajos 1955 - 1964  
  Gyovai Jenő Gyárfás 1955  
  Kalácska József 1954 - 1955  
  Somogyi Tibor 1951 - 1954  
  Gombosi István Grátusz 1951  
  P. Faddy Othmár 1949 - 1950  
  P. Hornyák Domonkos 1946 - 1949  
  P. (Kőnig) Király Kelemen 1944 - 1946  
  P. Kéri Xavér 1944  
  P. Jenei Jenő 1940 - 1944  
  P. Keczeli Mészáros Albert 1936 - 1940  

 

Káplánok templomunkban

 

  Bilibok György 2015.08.03. - 2015.10.31.  
  Arany Gábor 2014.08.04. - 2015.08.02.  
  Köllő Sándor 2013.08.05. - 2014.08.03.  
  Fabisz Ákos 2012.08.11. - 2013.08.04.  
  Negyela Zoltán 2011.08.01. - 2012.08.10.  
  Tóth Roland 2011.01.10. - 2011.07.31.  
  Cibián Miklós 2009.08.01. - 2010.05.31.  
  Péntek Zsolt 2007.08.01. - 2009.07.31.  
  Sutka István 2006.08.01. - 2007.07.31.  
  Kasuba Róbert 2005.11.07. - 2006.07.31.  
  Janes Zoltán 2005.08.01. - 2005.11.06.  

 

Kisegítő (segéd)lelkészek templomunkban

 

  Kovács János 2015.05.24-től  
  Hüse József 2010.06.15. - 2010.11.30.  
  Benedek Sándor 2008 - 2009  

 

Bemutatkozás / Lelkipásztorok / Itt szolgáltak